بیوگرافی پاتریک و جان کولیسون موسسان شرکت Stripe

قایق زندگی  با انتخاب دکتر یاوریان به عنوان مربی خود:

قایق بادبانی زندگی خود را در تلاطم امواج روزگار با لذت و اطمینان تا ساحل آرامش مطلوب به پیش برانید.

داستان زندگی ثروت , موفقیت , بیوگرافی , میلیاردر شدن جان کولیسون

جان کولیسون ۲۶ ساله، استارتاپی به نام Stripe را که متخصص در زمینه پرداخت آنلاین است مدیریت می‌کند. تنها طی چند روز، جان، که از ایوان اشپیگل، موسس Snapchat دو ماه کوچک تر است، به جوان ترین میلیاردر جهان تبدیل شد. ثروت شخصی وی حدود ۱.۱ میلیارد دلار تخمین زده شده است. کم کم استارتاپ استریپ جایش را در میان دنیای تکنولوژی باز می کند. مدیر شرکت نوپای ایرلندی، پس از اعلام افزایش موجودی حسابش به میزان ۱۵۰میلیون دلار، در صف جوان ترین میلیاردرهای دنیا درآمد. کسب درآمد از سایت کسب درآمد از اینترنت بیوگرافی جان کولیسون بیوگرافی پاتریک کولیسون برترین و موفق ترین استارت آپ ها ایده های استارت آپ اسنپ چت استارت آپ چیست آموزش پولدار شدن Snapchat چیست John Collison پاتریک و جان کولیسون پاتریک کولیسون، برادر ۲۸ ساله جان کولیسون John Collison، در کنار برادرش این استارتاپ را مدیریت می کند. استرایپ به تازگی برای راه‌اندازی سرویس اپل پی قراردادی ۵ میلیارد دلاری به امضا رسانده است. برادران کولیسون تنها میلیاردرهای خودساخته ای هستند که کمتر از ۳۰ سال سن دارند و تنها پس از گذر شش سال از خلق استارتاپ شان، هریک ۱.۱میلیارد دلار ارزش مالی دارند.

اما استریپ تنها استارتاپ کمپانی این دوبرادر نیست؛ نخستین استارتاپ شان Shuppa نام داشت که با استارتاپ کوچک دیگری ترکیب شده بود و برای فروشندگان سایت eBay نرم افزار تولید می کرد. طبق گفته وال استریت ژورنال، شرکت نوپای کالیفرنیایی، با وجود سرمایه گذاران قدرتمندی همچون CapitalG، م۱۵۰میلیون دلار سود مالی دارد. درحالی که سال گذشته، این شرکت، ۵میلیارد دلار ارزش داشته است. اکنون استریپ، تحت عنوان ثروتمند ترین شرکت فن تک، که تکنولوژی را با امور مالی درهم آمیخته، شناخته می شود. درحال حاضر، این شرکت در سانفرانسیسکو مستقر است اما حدود ۶۰۰ نفر را در ۲۵ کشور به استخدام خود درآورده است. کسب درآمد از سایت کسب درآمد از اینترنت بیوگرافی جان کولیسون بیوگرافی پاتریک کولیسون برترین و موفق ترین استارت آپ ها ایده های استارت آپ اسنپ چت استارت آپ چیست آموزش پولدار شدن Snapchat چیست John Collison استاندارد جدید پرداخت آنلاین پاتریک و جان کولیسون، سال ۲۰۱۱ این شرکت را با ایده تسهیل روند خرید در سایت های تجارت الکترونیکی، که گاه مدیریت امور مالی شان دشوار می شد، تاسیس کردند.

داستان زندگی ثروت , موفقیت , بیوگرافی , میلیاردر شدن جان کولیسون

آنها تحصیلات شان را (ریاضیات در MIT و فیزیک در هاروارد) نیمه کاره رها کردند تا خود را وقف این استارتاپ کنند. جان کولیسون در مصاحبه با فیگارو اعلام کرد: «ما هرچیزی را که به پرداخت آنلاین در اینترنت یا موبایل مرتبط می شود، مدیریت می کنیم.» این دو برادر در نظر دارند استریپ را به عنوان استاندارد جدید پرداخت های آنلاین بشناسانند. استریپ، تنها به کمک چند کلیک، از انواع روش های پرداخت آنلاین گرفته تا حتی حسابداری را انجام می دهد. این برنامه از هر معامله صورت گرفته، ۲.۹درصد مبلغ به اضافه ۳۰ سنت اضافی را برای خود برمی دارد. طبق همین روند در سال ۲۰۱۵ مبلغی به میزان ۴۵۰ میلیون دلار درآمد داشته است.

پاتریک و برادر او جان کولیسون در سال 2016 میلادی تنها 4 سال پس از تاسیس شرکت Stripe، که پرداخت های آنلاین را ساده تر می کرد. میلیاردر شدند. ثروت آنها هم اکنون به 9 میلیارد دلار رسیده است. این امر سبب شد که جان 27 ساله و پاتریک که کمی بزرگتر بود، به جوانترین میلیاردران جهان تبدیل شوند و البته آنها این عنوان را هنوز هم حفظ نموده اند.

 

با همراهی پیشروان کسب و کار ؛ کشتی بادبانی کسب و کار خود را در تلاطم امواج بازار با انگیزه و لذت تا مقصد مطلوب رهبری کنید.

پست قبلیNext Post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 1 =